Ogłoszenie

"Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi... Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty..."

Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Kredyty, leasingi i inne tego typu.

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 29 marca 2017, 10:55

http://www.rolnik-forum.pl/topic/8459-j ... -w-polsce/
Polecam przeczytać - Dalszy mojej sprawy WYROLOWANA- FRAJERKA. Co myślicie o tym.
Pozdrawiam
frajerka
Zaczynający przygodę

Numer GG: 12345

Postprzez frajerka » Cz, 30 marca 2017, 14:05

frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez rolnikzpolski » So, 15 kwietnia 2017, 11:57

to pochwal się ile milionów za tą dziakę chciałaś :)
rolnikzpolski
Zaczynający przygodę

Obrazki: 101

Postprzez frajerka » Wt, 18 kwietnia 2017, 19:50

Jeden z przedsiębiorców obecnie właściciel działki na której znajduje się wyrobisko po kopalni piasku w obecności kilku osób stwierdził "350 tysięcy zł. za hektar" tyle miałam zażądać- mam to na nagraniu czy to prawda trzeba zapytać pana przedsiębiorcę
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez Kalisz90 » Cz, 22 czerwca 2017, 21:44

ja bym poszedł z taką sprawą do adwokata - samemu z doświadczenia wiem że mało się zdziała i nie ma to sensu jako tako - tylko się umęczysz, napiszesz, narobisz a mało z tego będzie :/
Kalisz90
Nowicjusz

Postprzez frajerka » Pt, 23 czerwca 2017, 20:05

A wyobraźcie sobie drodzy że byłam u 5-ciu od jednego z nich usłyszałam że gmina ze mnie robi sobie jaja , od drugiego że jako jednostka nie mam żadnych szans,a kolejna osoba zajmująca się prawem stwierdziła że za cholerę nie wie o co mi chodzi - ale wcześniej uprzedziła mnie że reprezentuje tylko stronę przeciwną czyli przedsiębiorców,ogólnie rzecz biorąc brak chęci jakiejkolwiek współpracy .
Odmówiła mi pomocy telewizja, dlaczego ? chyba dlatego że złodziejstwo i krzywdzenie ludzi na nikim już wrażenia nie robi , jak to jeden z prawników powiedział; " od jakiegoś czasu jest przyzwolenie na krzywdzenie ludzi "
Umieściłam na stronie:FORUM PROFESJONALNEGO ROLNIKA link do innego forum:FORUM ROLNICZE , to forum które NAGLE zablokowano lub zlikwidowano , nie rozumiem DLACZEGO? czyżby ktoś czegoś się obawiał? przecież każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa
dziękuję za zainteresowanie
pozdrawiam serdecznie FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez zenls » Śr, 26 lipca 2017, 11:18

Tak, a adwokat kasę weźmie a i tak niewiele wskóra jeżeli sprawa jest w zasadzie przegrana.
zenls
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » Śr, 26 lipca 2017, 20:39

No właśnie przegrana zastanówmy się dlaczego? pamiętajmy że decyzje zapadają ponad naszymi głowami( myślę o rolnikach ,właścicielach działek), prym wiedzie przecież władza gdyby nie ich DECYZJE wszystko mogło by wyglądać inaczej to oni są w pełni odpowiedzialni za to co się dzieje BURMISTRZ STAROSTA ,radni
z moich obserwacji są też organizacje zrzeszające nowobogackich którzy jak sama nazwa ich określa dorobili się majątków w ostatnich latach, mi słowo BIZNESMEN PRZEDSIĘBIORCA kojarzy się ze słowem ZŁODZIEJ a co do polityków znalazłabym kilka epitetów ale na tym poprzestanę
na innym forum poruszono temat KSIĘGI WIECZYSTE jeżeli kogoś zainteresuje to zagadnienie polecam stronę ;https://ksiegi-wieczyste.org/wglad-do-akt-ksiag-wieczystych-czym-jest-interes-prawny/
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » So, 30 września 2017, 11:06

POTRZEBUJĘ informacji - dobrej rady,mój sąsiad naniósł rok temu między swój budynek a mój hołdy gruzu nie wiem po co?,mój budynek stoi w granicy woda spływa z hołd pod budynek zauważyłam pęknięcie na fundamencie ,odległość między budynkami jest niewielka,powiedzcie mi co mam zrobić żeby przekonać go by posprzątał gruz idzie zima i w czasie roztopów i przymrozków fundament będzie pękał,dodam tylko że zawsze między budynkami było czysto proszę o podpowiedź
czekam
FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » Pt, 6 października 2017, 12:29

Jeżeli kogoś interesuje co nowego u mnie zapraszam na stronę;https://www.facebook.com/wyrolowani/
przepraszam administratora za kolejny wpis zapewniam - ostatni
pozdrawiam FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez Maciek rolnik » Śr, 20 grudnia 2017, 17:20

Czytałem Pani ogłoszenie na gratce.
Co nowego Słychać.
Maciek rolnik
Nowicjusz

Numer GG: 0404040404

Postprzez frajerka » N, 31 grudnia 2017, 10:15

Tak umieściłam ogłoszenie ,jedno wygasło a drugie znajdziecie pod tym linkiem http://dom.gratka.pl/tresc/411-75212815 ... owiec.html
Wraz z panami S na stronie ogłoszeń byliśmy sąsiadami miesiąc a nawet dłużej sąsiadów w GRATCE już nie ma zastanawiam się dlaczego ? może ogłoszenie wygasło ;
jestem wam winna wyjaśnienie skąd wzięła się kosa tzn.cyfra 7 w cenie działki (już kiedyś o tym pisałam) wszystko zaczęło się od rozmowy podczas której pan przedsiębiorca oświadczył w obecności kilku osób że ja zażądałam od niego za 1 ha ziemi 360 tyś złotych, skoro biznesmen osoba która prowadzi swą działalność na rynku polskim od co najmniej 1997 r. wie przecież co mówi ( to pewno ma twardy dowód)
moja działka ma 3.59 ha więc sami widzicie ; 2 ha x 360 tyś a reszta czyli teren z zabudową za FRIKO
na nowości z Jodłowca gmina Wieluń,powiat Wieluń zapraszam na swoją stronę;Rolnicy wyrolowani
korzystając z okazji że piszę dziś na forum życzę WAM szampańskiego sylwestra
pozdrawiam
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » Wt, 2 stycznia 2018, 18:55

Ze względów technicznych moje ogłoszenie znajdziecie pod tym linkiem:
http://dom.gratka.pl/dzialki-grunty-spr ... c,lok.html
wczoraj natknęłam się na to Wieluń - System Informacji Przestrzennej
a dziś natknęłam się na to;http://www.um.wielun...strzennej.html;www.portal.gison.pl/wielun/
jeżeli coś nie istnieje jest nieaktualne nie powinno ukazywać się w internecie bo wprowadza w błąd nie tylko mieszkańców ale także inwestorów
u sąsiadów pseudo "ROLNIKÓW "na działce SR1W/00112948/2 ekw.ms.gov.pl.-księgi wieczyste
dużo się dzieje przedsiębiorcy zasypują wyrwy które powstały po ostatnich deszczach
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » Śr, 3 stycznia 2018, 21:09

Morizon.pl działki łódzkie Wieluń Jodłowiec
Wieluński (Pow.), Wieluń (Gm.), Jodłowiec
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » N, 7 stycznia 2018, 11:41

https://www.morizon.pl/oferta/sprzedaz- ... 2028216688 tym razem przewidując że ogłoszenie nagle zniknie jak w przypadku Gratki ogłoszenie powyższe skopiowałam działka ta z ogłoszeniem z gratki tworzą jedną całość http://dom.gratka.pl/dzialki-grunty-spr ... c,lok.html
będzie łatwiej całą sytuację ogarnąć
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez frajerka » N, 25 lutego 2018, 14:29

przepraszam za kolejny wpis o wielu rzeczach naprawdę nie wiedziałam i jest to co jest;
sąsiedzi wykupując działki które uprzednio sprzedali pod kopalnie JODŁOWIEC I nie są i nie byli rolnikami indywidualnymi jak wynika to z zapisów ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego z 2016r.,NIGDY NIE UPRAWIALI ZIEMI
SR1W/00079163/1
SR1W/00044135/2 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
SR1W/00105586/4
SR1W /00112948/2 - zakup tych działek jest jednym wielkim oszustwem
ale żeby nie było że ja tylko na jednych oto kopalnie Panów SS
JODŁOWIEC; SR1W/00110825/0
CZARNOŻYŁY;SR1W/00035598/9
BAŁUCZ;SR1L/00063025/8
O WIERZBOWEJ wspominałam zdaje się rok a może więcej temu

A oto nasza władza dzięki której Jodłowiec i Jodłowiec I powstały i która wykreślając swój zapis w STUDIUM WIELUNIA pozbawiła mnie praw do obrony;
przeglądając internet znalazłam ową stronę;
tONic
Ma stragan na targu

Wysłany: 2006-11-28, 14:42

no to pierwsze wieści z pierwszych sesji - miejskiej i powiatowej...

Mieczysław Majcher burmistrzem Wielunia, jego niedawny oponent, Paweł Okrasa, Przewodniczącym Rady Miejskiej. Bez niespodzianek w powiecie. Dotychczasowi Przewodniczący Rady i starosta zachowali pełnione funkcje.

Mieczysław Majcher burmistrzem Wielunia, jego niedawny oponent, Paweł Okrasa, Przewodniczącym Rady Miejskiej.
Paweł Okrasa (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej) był jedynym kandydatem na to stanowisko zgłoszonym przez samorządowców. Za powierzeniem mu kierownictwa w radzie opowiedziało się 14 spośród 19 obecnych na sesji samorządowców.
Przed wyborem przewodniczącego radni miejscy V kadencji złożyli ślubowanie. Pierwszą część sesji poprowadził najstarszy wiekiem radny obecny na posiedzeniu, Jan Kępiński.
Chciałbym pogratulować Panu Burmistrzowi wczorajszego zwycięstwa - powiedział po przejęciu funkcji nowy Przewodniczący Rady - Jeszcze wczoraj byliśmy kandydatami, dziś Pan jest już Burmistrzem, czego gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie tylko dla dobra mieszkańców Gminy Wieluń.
Obecny na sesji burmistrz Mieczysław Majcher (Przejrzysta Gmina) nie pozostał dłużny. Również pogratulował wyboru na stanowisko oraz wyraził nadzieję na rzetelną, konstruktywną i merytoryczną współpracę na rzecz mieszkańców Gminy.
Radni miejscy piątej kadencji dokonali także wyboru wiceprzewodniczących rady. Zgłoszono czterech kandydatów: Jana Derbisa (PiS), Jana Kępińskiego (Przejrzysta Gmina), Zbigniewa Kucharczyka (PO) i Wojciecha Panka (PSL).
Nowymi wiceprzewodniczącymi zostali Jan Derbis i Zbigniew Kucharczyk. Obaj otrzymali po 13 głosów. Pozostałym kandydatom brakło głosów by wypełnić wakat trzeciego wiceprzewodniczącego. Nie wykluczone jednak, że na kolejnej sesji radni zmienią statut i Rada Miejska w Wieluniu będzie liczyć tylko dwóch zastępców. Wniosek za takim rozwiązaniem zgłosił jeszcze przed wyborem wiceprzewodniczących radny Jan Derbis.
Na sesji obecnych było 19 z 21 radnych. Stało się tak w wyniku zrzeknięcia się mandatów przez burmistrza i wiceburmistrza Wielunia. Mieczysława Majchra w RM zastąpi Stanisław Czarnuch, natomiast Roberta Kaję Radosław Wojtuniak.

Bez niespodzianek i większych zmian w Radzie Powiatu i Zarządzie Powiatu Wieluńskiego.
Podobnie jak w przypadku Rady Miasta do czasu wyboru nowego Przewodniczącego sesję poprowadził radny senior - Zygmunt Adamski.
Po złożeniu ślubowania dziewiętnastu radnych wybrało Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Powiatu. Zostali nimi kolejno: Krzysztof Owczarek (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej), Józef Kowal (PSL) i Adam Spodymek (Prawicowy Ruch Samorządowy).
W wyborach starosty początkowo zgłoszono dwie kandydatury. Dotychczasowego starostę Andrzeja Stępnia i wicestarostę Janusza Antczaka. Ten drugi podziękował jednak za kandydaturę i zrezygnował z ubiegania się o urząd. Radni w tajnym głosowaniu opowiadali się więc jedynie za powierzeniem Andrzejowi Stępniowi (PSL) funkcji starosty po raz kolejny. Za było 12 radnych.
W ostatnim głosowaniu dokonano wyboru Zarządu Powiatu. Obok dotychczasowego wicestarosty Janusza Antczaka (nadal będzie pełnił tą funkcję) i Waldemara kluski (oboje z Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej) w Zarządzie znaleźli się Krystyna Miśkiewicz (FSZW) i Jan Kopeć (PSL).
Ostatnio zmieniony przez tONic 2006-11-30, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
a teraz podam wam księgę wieczystą świadczącą że ziemie pod obwodnicę Wielunia wykupywano od 2006 roku
SR1W 00079066/1 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO DLACZEGO GMINA JUŻ W TYM MOMENCIE NIE WYZNACZYŁA DZIAŁEK POD TERENY GÓRNICZE PRZECIEŻ urbanice JUŻ ISTNIAŁY

0
Odpowiedz
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez gonzo » N, 25 lutego 2018, 15:55

Skąd i w jakim celu to kopiujesz ? Jeżeli ma to być w czymś przydatne należy to uskładnić...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
gonzo
Administrator

Obrazki: 175
Numer GG: 4140280

Postprzez frajerka » Pn, 26 lutego 2018, 08:31

Dziękuję za pytanie,odpowiadam ;tekst umieszczony powyżej odnalazłam w internecie jest to fragment forum internetowego ogólnie dostępnego dla wszystkich zainteresowanych, wypowiedź to post jednego z uczestników dyskusji,nic do ukrycia i nic zakazanego
co do ksiąg wieczystych - ogólnie dostępne, nie ograniczone prawem
wszystko co umieszczam w postach dotyczy mojej sytuacji w jakiej się znalazłam i ludzi którzy do tego doprowadzili to ich decyzje pozbawiły mnie prawa do obrony
poprosiłam o pomoc i czekam co dalej
frajerka
Zaczynający przygodę

Poprzednia strona

Powrót do Finansowanie prowadzenia działalności rolnej